1.00 zł Napiszę Dla Ciebie Teksty, Które Wyróżnią Cię Z Tłumu, A Statystyki Poszybują Prosto W Kosmos! Łódź

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Usługi reklamowe Published date: 07-12-2017
  • Kraj: Poland
  • Region: Wielkopolskie
  • Miasto: Łódź

Jeśli szukasz dobrego copywritera, który napisze nietuzinkowe teksty na Twoją stronę internetową, bloga firmowego lub portal, to z pewnością zainteresuje Cię moja oferta.Napiszę dla Ciebie teksty, które nie tylko będą chętnie czytane, ale również będą realizowały Twoje cele marketingowe.Teksty, które napiszę będą z łatwością zdobywały popularność i uznanie w oczach Twoich klientów co przełoży się na efekty biznesowe.

Jeśli zatem chcesz, aby Twój blog, portal lub inny serwis internetowy przyciągał czytelników jak magnes, postaw na wysokiej jakości, ciekawe dla odbiorcy treści, które będą budowały Twoją markę i sprzedawały Twoje usługi/produkty.
Co mogę dla Ciebie zrobić?Napiszę dla Ciebie wysokiej jakości, unikalne teksty na bloga lub stronę internetową.Napiszę recenzję książki, filmu lub produktu.Napiszę krótkie teksty na serwisy społecznościowe takie jak facebook.Napiszę ebooka na dowolny temat i dowolnej długości.Poprowadzę Twojego bloga lub Twój fanpage na facebooku.Tematy, w których czuję się najlepiej, to: biznes, firma, sprzedaż, fitness, zdrowy styl życia, odżywianie, lifestyle, sport.
Rozważę każdą propozycję współpracy. Zawsze przed przystąpieniem do pracy dokładnie zapoznaję się z tematem i branżą, na który będę pisał artykuł. Analizuję konkurencję, sprawdzam trendy, wgryzam się w temat najgłębiej jak się da.

Gwarantuję:Wysokiej jakości, unikalne tekstyTerminowośćDobry kontakt z klientem
Zapraszam do współpracy.

Kontakt:
Eryk Grzeszkowiak
tel. 509 985 012
email: expert.biuro@poczta.fmgg. 2406582

⭕ 733702753
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Komentarze

    Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)