1.00 zł Serwis Sprzątający Wrocław Wrocław

Sprzątanie Published date: 11-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Dolnośląskie
  • Miasto: Wrocław

Firma sprzątająca pilnie poszukuje do pracy w hotelu na stanowisko :
Serwis sprzątający
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zapewnienie czystości na terenach ogólnodostępnych w hotelu zgodnie z wymogami i standardami.

Praca od 6 do 22 co drugi dzień

OFERUJEMY :
szkolenie zawodowe dobre warunki pracy wynagrodzenie wypłacane terminowo stałe i stabilne zatrudnieniemożliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

OCZEKUJEMY:
dobrej organizacji pracy własnej solidności i pracowitości mile widziana książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobieniadyspozycyjności w weekendy i święta

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie lub kontakt telefoniczny:609-528-956 (od poniedziałku do piątku od 8 do 16)

⭕ 661375862