1.00 zł Pracownik Gospodarczy Warszawa Warszawa

Sprzątanie Published date: 11-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Mazowieckie
  • Miasto: Warszawa

Firma sprzątająca pilnie poszukuje do pracy w hotelu na stanowisko :
Pracownik gospodarczy
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zapewnienie czystości na terenach zewnętrznych w hotelu zgodnie z wymogami i standardami. Praca w godzinach 6:00-18:00 w systemie: dwa dni pracy, dwa dni wolnego.

OFERUJEMY :
szkolenie zawodowe atrakcyjne warunki pracy wynagrodzenie wypłacane terminowo stałe i stabilne zatrudnieniemożliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

OCZEKUJEMY:
dyscypliny w zachowaniu czystości i higieny pracy dobrej organizacji pracy własnej dyspozycyjności w weekendy i święta solidności i pracowitości mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziana książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie lub kontakt telefoniczny : 609-528-956 (od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00)

⭕ 734142677