1.00 zł Specjalista Ds. Sprzedaży W Dziale Maszyn Kraków

Przedstawiciel handlowy Published date: 16-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Małopolskie
  • Miasto: Kraków

Firma Serafin P.U.H. to przedsiębiorstwo, które od 2005 roku działa na rynku maszyn i urządzeń dla budownictwa, ogrodnictwa, prac komunalnych oraz przetwórstwa i przechowywania zbóż i nasion. Cenimy sobie wysoką jakość produktów i innowacyjne rozwiązania. Naszą wizytówką jest fachowość i dbałość o zadowolenie Klienta. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę nowoczesnych maszyn i urządzeń.Jesteśmy głównym importerem kilku renomowanych marek. W związku z rozwojem jednej z nich (lidera w produkcji specjalistycznych urządzeń skierowanych do branży ogrodniczej / komunalnej) poszukujemy osoby na stanowisko:
Doradca techniczno-handlowy (dział ogrodniczy)
Miejsce pracy: Przybysławice k/Krakowa
Zakres obowiązków:Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i obsługa dotychczasowychPrzygotowanie ofert handlowychUczestnictwo w targach branżowych (Poznań, Warszawa)Dostawa urządzeń do klientów i przeprowadzanie szkoleń z obsługiObsługa marketingowa (tworzenie artykułów, dodawanie ogłoszeń internetowych)Dbałość o wysoki standard wykonywanych usługPraca w wewnętrznym systemie CRM
Od kandydatów oczekujemy:ZaangażowaniaDoświadczenia min. 2 lat w handlu (B2B / B2C)Prawo jazdy kat B. (bezwzględnie wymagane)SamodzielnościDobrej organizacji własnej pracyDoświadczenie z maszynami / branżą ogrodniczo-komunalną będzie dodatkowym atutemZnajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:pracę w młodym, dynamicznym zespolestabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracęNiezbędne narzędzia (telefon, komputer), do dyspozycji samochody firmoweStałe godziny pracy (wyjątki: wyjazdy / delegacje)możliwość rozwoju w bardzo prężnie rozwijającej się branży maszynszkolenia, wyjazdy zagraniczne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@serafin-maszyny . Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

⭕ 721262353