1.00 zł Przedstawiciel Kosmetyczny - Woj. Dolnośląskie Wrocław

Przedstawiciel handlowy Published date: 15-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Dolnośląskie
  • Miasto: Wrocław

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Empire Pharma Sp. z o.o., poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko Przedstawiciela Kosmetycznego / SZKOLENIOWCA.
Firma zajmuje się produkcją, promocją i sprzedażą profesjonalnych kosmetyków do gabinetów medycyny estetycznej i gabinetów kosmetycznych, SPA.

Przedstawiciel Kosmetyczny - Szkoleniowiec

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

- Promocja i sprzedaż produktów specjalistycznych na rynku kosmetyki profesjonalnej (gabinety)
- Realizacja planów sprzedaży na wyznaczonym terenie
- Nawiązywanie nowych i utrzymywanie dotychczasowych kontaktów handlowych
- Aktywna praca nad poszerzaniem bazy współpracujących klientów
- Raportowanie wyników swojej działalności
- Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktów dla personelu kosmetycznego
- Stałe monitorowanie rynku i działań konkurencji
- Reprezentowanie firmy podczas zjazdów i targów

Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie
- Mile widziane doświadczenie w pracy handlowca lub w pracy kosmetologa
- Umiejętność prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych
- Komunikatywność i umiejętności interpersonalne
- Umiejętność organizacji pracy i samodyscyplina
- Wymagane prawo jazdy kat. B
- Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

Poszukujemy osoby:

- Odpowiedzialnej nastawionej na realizację celów
- Zaangażowanej
- Dyspozycyjnej
Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + atrakcyjny system prowizyjny
- Narzędzia pracy
- Szkolenia
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Przyjazną atmosferę
- Stabilną pracę w rozwijającej się firmie.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

⭕ 881764961