1.00 zł Promotor W Branży AGD Wrocław

Przedstawiciel handlowy Published date: 14-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Dolnośląskie
  • Miasto: Wrocław

Firma Miele - niemiecki producent wysokiej klasy urządzeń AGD, poszukuje osobę na stanowisko PROMOTORA do jednego z wrocławskich marketów Media Markt.
Zakres obowiązków:• sprzedaż sprzętu dużego i małego AGD• doradztwo Klientom• dbanie o dobry wizerunek marki w markecie
Oczekiwania:• status studenta• dyspozycyjność w trakcie weekendów• wysoka kultura osobista• zaangażowanie i wytrwałość• łatwość w nawiązaniu kontaktu z ludźmi
Oferujemy:• stałe zatrudnienie w renomowanej firmie• szkolenia produktowe• wynagrodzenie godzinowe oraz bonus od sprzedaży
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: sagol@miele. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

⭕ 738326216