1.00 zł Handlowiec Do Sprzedaży Powierzchni Reklamowej Bielany

Przedstawiciel handlowy Published date: 14-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Dolnośląskie
  • Miasto: Bielany

Wydawca bezpłatnej gazety
Informator Stolicy
zatrudni osobę na stanowisku:
Przedstawiciel Handlowy
Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie zleceń i ich obsługę.
Wymagania:
- umiejętności sprzedażowe,
- umiejętność organizacji pracy własnej
- umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
- posiadanie prawo jazdy kat. B
Obowiązki:
- pozyskiwanie nowych Klientów,
- kontakt telefoniczny oraz osobisty z klientem biznesowym
- udział w projektach sprzedażowych
- realizacja planów sprzedażowych
- dbałość o aspekty finansowo - prawne związane z prowadzonymi projektami,
- praca w wymiarze pełnego etatu
Oferujemy:
- wynagrodzenie stałe + system prowizyjny zależny od osiąganych wyników
- szkolenia produktowe,
- narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód)

Aplikacje prosimy przesyłać na adres :rekrutacja@pdidea lub przez formularz
z dopiskiem „handlowiec

⭕ 885106116