1.00 zł Atrudnie Energiczną Osobe Do Sklepu Kraków

Przedstawiciel handlowy Published date: 14-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Małopolskie
  • Miasto: Kraków

Zatrudnię energiczne osoby na stanowisko Sprzedawca- kasjer w sklepie spożywczym.

OBOWIĄZKI na stanowisku sprzedawca- kasjer:

-Obsługa kasy fiskalnej
-Towarowanie i ekspozycja na sali sprzedaży,
-Sprawdzanie terminów ważności produktów,
-Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy

WYMAGANIA:
-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
-Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (lub gotowość do ich wyrobienia)
-Umiejętność pracy w zespole
-Uczciwość i chęć do pracy

Istnieje możliwość pracy na 1/2 etatu bądź kilka dni w tygodniu.
Jeśli chcesz dołączyć do zespołu wyślij aplikację przez formularz
lub zadzwoń pod nr tel.:
Miejsce pracy:
Kraków, ul. Przewóz 2
sklep czynny 6-22

Proszę o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

⭕ 506258218