1.00 zł Sklep Internetowy/stacjonarny - Administracja, Grafika, Wprowadzanie Produktów Ursynów

Praktyki / staże Published date: 21-10-2017
  • Kraj: Poland
  • Region: Mazowieckie
  • Miasto: Ursynów

Poszukujemy osoby do pracy w sklepach internetowych WozkiNaZakupy oraz Teve. Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie na Ursynowie (Metro Natolin). W naszej ofercie znajdują się wózki na zakupy, akcesoria kuchenne i inne ciekawe gadżety ułatwiające codzienne życie. Poszukujemy osoby, która posiadać będzie zarówno zacięcie kreatywne, jak i odpowiednie minimalne kompetencje techniczne.

Obowiązki:
- przygotowywanie opisów produktów i bieżące aktualizowanie oferty
- obróbka zdjęć produktowych (edycja elementów zdjęć, foto-manipulacje, selektywna zmiana kolorów, etc.)
- bieżący kontakt z klientami sklepu
- wspomaganie innych działań firmy

Wymagania:
- podstawowa znajomość programów graficznych (Photoshop, Illustrator)
- posługiwanie się arkuszem kalkulacyjnym (Excel/Calc)
- „lekkie pióro” - umiejętność redagowana atrakcyjnych tekstów
- dyspozycyjność: minimum 16 h tygodniowo z możliwością wykonywania części zadań zdalnie (możliwość elastycznego kształtowania czasu pracy)

Dodatkowymi atutami będą:
- znajomość HTML, CSS, JavaScript pozwalającą na wzbogacanie designu i funkcjonalności sklepów
- komunikatywność i doświadczenie w handlu

Oferujemy:
- konkurencyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji
- pracę z interesującym produktem o dużym potencjale
- ciekawe, różnorodne zadania i zdobycie nowych doświadczeń
- otwartość na nowe pomysły i swobodę działania
- możliwość elastycznego kształtowania czasu pracy

Forma zatrudnienia:
- na początek okres próbny (maksymalnie 3 miesiące) – umowa zlecenie, po tym okresie możliwa umowa o pracę

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, lub masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt.

UWAGA: W miarę możliwości prosimy wraz z CV o przesłanie przykładowych prac graficznych, stron www lub portfolio do wglądu.

⭕ 601504432