1.00 zł ASYSTENTKA DORADCY FINANSOWEGO Wrocław

Praktyki / staże Published date: 22-10-2017
  • Kraj: Poland
  • Region: Dolnośląskie
  • Miasto: Wrocław

Asystentka Doradcy Finansowego
Miejsce pracy: Wrocław
Open Finance S.A zatrudni osobę na stanowisko asystentka Doradcy Finansowego

Obowiązki:

Opracowywanie dokumentówRealizowanie zadań administracyjno-organizacyjnychNadzór nad obiegiem dokumentów bankowychOrganizacja i zarządzanie kalendarzem spotkań
Wymagania:Wykształcenie co najmniej średnieDokładność, terminowość i bardzo dobra organizacja pracy własnejNienaganna prezencja oraz wysoki poziom kultury osobistejDyspozycyjność
Oferujemy:zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowocześnie zarządzanej firmieciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkusprecyzowany zakres obowiązkówmożliwości zdobycia doświadczenia i podniesienia kwalifikacjipracę w kilkuosobowym zespole oraz miłej atmosferzemożliwość dalszego rozwoju w ramach struktur firmy
Mile widziane:Osoby studiujące
Znajomość obsługi urządzeń biurowych
CV wraz ze zdjęciem proszę o przesyłanie przez aplikację lub bezpośrednio na adres: aleksander.gadzinski@opendirect

⭕ 796800932