1.00 zł SEO Copywriter, Praca Zdalna (przez Internet) - Minimum 3 Lata Doświadczenia Lublin

Marketing / PR / media Published date: 11-12-2017
  • Kraj: Poland
  • Region: Lubelskie
  • Miasto: Lublin

Doświadczona i dynamicznie rozwijająca się agencja interaktywna zatrudni osobę (z co najmniej 3-letnim doświadczeniem) na stanowisko: SEO COPYWRITER, do pracy zdalnej (praca przez Internet).

Opis stanowiska:
-tworzenie tekstów wysokiej jakości na strony WWW firm z różnych branż
-praca zdalna przez Internet, w dowolnym miejscu i czasie
-elastyczne dni i godziny pracy
-stała praca na umowę
-wynagrodzenie od 2,2zł/1.000zzs
-miesięczne zamówienia - około 100.000zzs
-praca w młodym zespole i przyjaznej atmosferze

Wymagania:
-minimum 3 lata doświadczenia w pisaniu treści na strony internetowe firm z różnych branż
-atutem będzie umiejętność zarządzania profilami społecznościowymi oraz pisania tekstów z synonimami

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza: http://tpg.waw/praca/rekrutacja-redaktor

Na tym etapie rekrutacji nie ma potrzeby przesyłania curriculum vitae.

⭕ 665915028