1.00 zł PREZENTERA ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII Opole

Marketing / PR / media Published date: 19-11-2017
  • Kraj: Poland
  • Region: Lubelskie
  • Miasto: Opole

Stowarzyszenie Błękitna Atmosfera powstało aby dać możliwość klientom indywidualnym, i biznesowych montażu Odnawialnych Źródeł Energii ( fotowoltaika, pompy ciepła ) z wsparciem finansowym poprzez różnego rodzaju dofinansowania ,
Dodatkowo Stowarzyszenie posiada swój własny program dlatego też jest w stanie zaoferować min 40- 50% dofinansowanie w całej Polsce.
Prezenter produktu
Miejsce pracy: OPOLE
Zadania: Osoba na tym stanowisku bierze udział w prezentacjach produktu które ogrganizowane są w domach kultury , szkołach , Hotelach, Prezentacje te odbywają się od pon- pt . Oferujemy: Kompleksowe szkolenie produktowe i sprzedażowe. Progresywny system wynagrodzenia Stała część wynagrodzenia. Szybka możliwość awansu. Wymagania: Dyspozycyjność w godzinach popołudniowych (od 15:00 ) Łatwość nawiązywania kontaktów. Otwartość na zadaniowy system pracy. Otwartość i komunikatywność. Mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej.OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESŁANIE CV

⭕ 784179513