1.00 zł Poszukiwany Project Manager Do Zarządzania Globalnymi Projektami Marketingowymi Z J. Angielskim Rzeszów

Marketing / PR / media Published date: 26-12-2017
  • Kraj: Poland
  • Region: Podkarpackie
  • Miasto: Rzeszów

Do naszej prężnie rozwijającej się firmy z obszaru nowych technologii, innowacji i rekrutacji (ChallengeRocket) poszukujemy osoby na stanowisko Project Managera do projektów marketingowych.

OCZEKIWANIA
- płynny j. angielski w mowie i piśmie (mile widzialni studenci/absolwenci anglistyki)- doskonała umiejętność organizacji pracy- mile widziane umiejętności marketingowe (pisanie tekstów, prowadzenie profili na kanałach społecznościowych)
OBOWIĄZKI
- zarządzanie międzynarodowymi projektami marketingowymi
- osiąganie założonych celów
- współpraca z zespołem projektowym, zarządzanie budżetem projektowym

ZAPEWNIAMY
- konkurencyjne wynagrodzenie
- miłą atmosferę w biurze w Rzeszowie
- umowę o pracę
- możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego

Na CV czekamy do 30.01.2018 roku. W zgłoszeniu proszę zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

⭕ 738201035