1.00 zł Office Manager Warszawa

Marketing / PR / media Published date: 11-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Mazowieckie
  • Miasto: Warszawa

Agencja Reklamowa Avayo przyjmie samodzielną i odpowiedzialną osobę na stanowisko Office Manager do biura przy ul. Filtrowej w Warszawie.
Oczekiwania:minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: marketing, reklama, dziennikarstwo,bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),umiejętność pracy w zespole, otwartość i komunikatywność,umiejętność pracy pod presją czasu,konsekwencja w realizacji wyznaczonych zadań, dbałość o szczegóły,samodzielność w realizacji i prowadzeniu zadań, umiejętność pracy przy kilku zadaniach jednocześnie,kreatywność, lekkie pióro,mile widziana znajomość mechanizmów reklamy w social mediach.
Zakres obowiązków:organizacja i prowadzenie małego biura, współpraca z księgowością,współpraca z podwykonawcami,samodzielne przygotowywanie ofert, również w formie prezentacji,komunikacja z klientami, umiejętność tworzenia długotrwałych relacji,samodzielna obsługa prostych projektów.
Oferujemy:dużą samodzielność działania,potrzebne szkolenia,możliwość rozwoju zawodowego po okresie próbnym,możliwość pracy dla znanych marek,wynagrodzenie adekwatne do efektów i skuteczności pracy, świetną atmosferę w pracy oraz dogodną lokalizację biura (Warszawa, ul. Filtrowa).
CV oraz list motywacyjny (lub inną próbkę własnego tekstu) prosimy przesłać na adres kariera@avayo z dołączoną klauzulą dot. ochrony danych osobowych

⭕ 515631429