1.00 zł Kreatywny Grafik Warszawa

Marketing / PR / media Published date: 10-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Mazowieckie
  • Miasto: Warszawa

Opis stanowiska:

opracowywanie bieżących materiałów reklamowych (ulotki, katalogi, plakaty)projektowanie grafik na potrzeby Facebooka, newsletterówprzygotowywanie banerów internetowych, prezentacji multimedialnychprzygotowywanie materiałów do druku
Wymagania:

min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku grafikadobra znajomość pakietu Adobe CS (Illustrator, Photoshop, InDesign)znajomość After Effect będzie dodatkowym atutemzaangażowanie, kreatywność, pomysłowośćumiejętność pracy pod presją czasuterminowośćzdolność do pracy wielozadaniowej
Oferujemy:

pracę w siedzibie firmymiłą atmosferę pracy w zgranym zespolewynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętnościpracę w prężnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV)
oraz PORTFOLIO klikając w przycisk aplikowania.

⭕ 534054407