1.00 zł Doradca Klienta / Account Manager W Agencji Widoczni Poznań

Marketing / PR / media Published date: 11-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Wielkopolskie
  • Miasto: Poznań

widoczni to poznańska agencja marketingu internetowego - działamy na polskim rynku od 1999 roku. W 2016 roku otworzyliśmy w Poznaniu pierwsze w Polsce Centrum Marketingu Internetowego. To nie tylko nowa siedziba firmy. To również nowoczesna przestrzeń do realizacji warsztatów i otwartych spotkań związanych z marketingiem internetowym i rozwojem biznesu online.
Łączy nas pasja do marketingu internetowego i wysokie kompetencje w tym zakresie. Jednocześnie każdy z nas wnosi do agencji coś wyjątkowego – studiowaliśmy różne kierunki studiów od humanistycznych po ścisłe, pochodzimy z różnych zakątków Polski i mamy różne zainteresowania.
Uczymy się od siebie i dzielimy dotychczasowymi doświadczeniami. Dzięki temu tak dobrze nam się razem współpracuje i możemy skupić się na codziennych zawodowych wyzwaniach.
Dołączysz do nas?
Sprawdź dlaczego warto na: https://widoczni/o-nas/

Zadania:
Do głównych zadań zatrudnionej osoby należało będzie:prowadzenie projektów marketingu internetowego - stała współpraca z Klientem i wszystkimi działami firmy.przygotowanie ofert i realizacja procesu sprzedaży (negocjacje w zakresie zawieranych umów)oraz
utrzymywanie relacji z Klientami (obsługa posprzedażowa)doradztwo w doborze odpowiednich strategii działań marketingowychraportowanie wyników z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi
Oferujemy:pełne przeszkolenie - zdobędziesz doświadczenie i umiejętności których jeszcze nie posiadaszmożliwość zdobycia wiedzy z zakresu marketingu internetowego/pozycjonowaniamożliwość zdobycia autoryzowanych certyfikatówatrakcyjny motywacyjny system wynagrodzeń rosnący razem z Twoim doświadczeniempracę w nowoczesnym biurowcu Centrum Marketingu Internetowego Widoczniciekawą i stabilną pracę w firmie z 18 letnim doświadczeniem w branży marketingu internetowego,przyjazną atmosferę i pracę w młodym zespoleimprezy integracyjne, a dla relaksu w pracy piłkarzyki i ping-pong
Wymagania:doświadczenie w pracy na podobnym stanowiskukomunikatywności i otwartości w kontaktach z klientemmotywacja do nauki i zaangażowaniedostępność – praca stacjonarna 5 dni w tygodniusamodzielność i kreatywnośćdobra organizacja czasu pracy
Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca (at) widoczni
W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.) Bez powyższego oświadczenia aplikacja nie będzie rozpatrywana.

⭕ 603344122