1.00 zł Asystent Redakcji Portalu Warszawa

Marketing / PR / media Published date: 09-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Mazowieckie
  • Miasto: Warszawa

Opis stanowiska pracyAsystent redakcji odpowiedzialny będzie za:
- pomoc w prowadzeniu profili społecznościowych
- research materiałów redakcyjnych
- pomoc w prowadzeniu CMS
- prace biurowe
Nie wymagamy doświadczenia!

Wymagania:
- chęć do pracy i uczenia się nowych rzeczy
- dobra znajomość języka polskiego
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- wykształcenie minimum średnie, mile widziane osoby po filologii, dziennikarstwie
Oferujemy:- ciekawą pracę przy realizacji różnych projektów redakcyjnych
- stabilne zatrudnienie
CV prosimy przesyłać na podany adres e-mail rekrutacja@facetpo40

⭕ 531113427