1.00 zł Account Manager (Obsługa Klienta) Warszawa

Marketing / PR / media Published date: 11-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Mazowieckie
  • Miasto: Warszawa

1 Agencja Reklamowa poszukuje pracownika na stanowisko:Account ManagerZakres obowiązków:
• Analizowanie rynku pod katem potencjału reklamowego
• Budowanie i podtrzymywanie relacji z potencjalnymi klientami
• Udział w przygotowaniu i prezentacja ofert
• Planowanie i organizowanie działań wspierających sprzedaż
• Współudział w tworzeniu nowych produktów i usług agencjiWymagania:
• Min. roczne doświadczenie w pracy w agencji reklamowej lub dziale marketingu przy prowadzeniu samodzielnych projektów
• Praktyczna znajomość procesu realizacji kampanii reklamowych
• Praktyczna znajomość zagadnień marketingowych , głownie w komunikacji marketingowej B2B i B2C, doświadczenie w negocjacjach B2B
• Ponadprzeciętne zdolności interpersonalne (otwartość i komunikatywność)
• Dynamizm i samodzielność w działaniu
• Dobra znajomość języka angielskiegoOferujemy:
• Prace w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Możliwość realizacji własnych pomysłów
• Stabilne zatrudnienieZainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (list motywacyjny, cv, zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych) na adres:
a1@a1btl

⭕ 538494727