1.00 zł Zatrudnię Kadrową Oława

HR Published date: 25-12-2017
  • Kraj: Poland
  • Region: Dolnośląskie
  • Miasto: Oława

Kadrowa
Opis stanowiska:Tworzenie i prowadzenie akt osobowychRozliczanie wynagrodzeń pracowników oraz sporządzanie listy płacProwadzenie dokumentacji personalnej pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami kodeksu pracySporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnychRozliczanie i prowadzenie ewidencji czasu pracyPrzygotowywanie raportów i deklaracji podatkowych dla ZUS oraz GUSWymagania:Znajomość przepisów prawa pracy, systemu ubezpieczeń społecznych i podatku pitBiegła obsługa komputera, znajomość programu Płatnik (ZUS) i MS Office Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowiskuBardzo dobra organizacja pracyOtwartość i komunikatywnośćEnergia i zaangażowanie Oferujemy:Stabilne zatrudnienie - umowę o pracęRozwój i poszerzanie wiedzy z dziedziny kadr, płac i podatkówPrzeszkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne szkolenia tematycznePracę w miłym zespole

⭕ 729023014