1.00 zł Stażysta/ka – Płatny Staż W HR - W-wa Targówek Warszawa

HR Published date: 03-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Mazowieckie
  • Miasto: Warszawa

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego LEVEL WORK
wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia
do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Stażysta/ka – płatny staż w HR
Czas trwania stażu 6 miesięcy
Branża: HR
Miejsce pracy: Warszawa Targówek

Opis stanowiska:
• uczestnictwo w przeprowadzaniu procesu selekcji, rekrutacji i wdrożenia nowych pracowników;
• nauka planowania i przygotowywania strategii sprzedaży usług HR;
• udział w bieżącej obsłudze klienta oraz wsparcie działu handlowego w zakresie pozyskiwania nowych kontrahentów na usługi HR;

Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie;
• chęć rozwoju oraz pozytywne nastawienie;
• samodzielność, kreatywność i bardzo dobrą organizację pracy;
• dobra znajomość MS Office;

Oferujemy:
• staż w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie;
• stałe zatrudnienie po odbyciu stażu;
• możliwość zdobycia doświadczenia, doskonalenia zawodowego oraz rozwoju;
• niezbędne na tym stanowisku narzędzia pracy;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV przez portal

Prosimy o dopisek klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

⭕ 514941138