1.00 zł Specjalista Ds. Rekrutacji Z Językiem Ukraińskim/rosyjskim Biskupiec

HR Published date: 03-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Warmińsko-Mazurskie
  • Miasto: Biskupiec

Zakres obowiązków:
aktywne pozyskiwanie Kandydatówzabezpieczanie zamówień naszych Klientówlogistyka pracowników na miejsce pracypomoc w uzyskaniu wszystkich dokumentów - tłumaczenia, bieżące i terminowe załatwianie wszelkich formalnościadministrowanie dokumentacją personalnąkoordynacja badań medycyny pracy i szkolenia BHPpomoc w tłumaczeniu z języków PL/ROS/UKRpraca w programie Bitrix
Wymagania:
znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny1-1,5 r. doświadczenia w Agencji Pracy - znajomość procedur zatrudniania Pracowników z rynków wschodnichodpowiedzialność i nastawienie na realizację zadańkreatywność, nieszablonowość w podchodzeniu do problemówumiejętność pracy pod presją czasuznajomość pakietu MS Officesprawność w zakresie wykonywania zadań, dobra organizacja czasu pracywysoki poziom umiejętności interpersonalnychczynne prawo jazdy kat. BOferujemy:
stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkusamodzielne stanowisko pracymożliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwój zawodowy

⭕ 694028707