1.00 zł Specjalista Ds. Rekrutacji I Obsługi Klienta Z Językiem Ukraińskim Kraków

HR Published date: 11-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Małopolskie
  • Miasto: Kraków

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. K. - Agencji Pracy Tymczasowej z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru: 9466, specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje do swojego biura:

Specjalista ds. rekrutacji i obsługi klienta z językiem ukraińskimMiejsce pracy : Kraków/ Swoszowice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:•Pozyskiwanie Kandydatów do obsługiwanych projektów rekrutacyjnych•Znajomość metod pozyskiwania pracowników •Formalna koordynacja zatrudnienia - wizy, pozwolenia, zakwaterowanie•Pomoc w uzyskaniu wszystkich dokumentów - tłumaczenia, bieżące i terminowe załatwianie wszelkich formalności•Administrowanie dokumentacją personalną•Koordynacja badań medycyny pracy i szkolenia BHP•Tłumaczenie dokumentów z języków PL/UKR
WYMAGANIA:•Znajomość języka ukraińskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację- warunek konieczny•Min. 1 rok doświadczenia w Agencji Pracy - znajomość procedur zatrudniania Pracowników z rynków wschodnich•Umiejętność pracy pod presją czasu•Odpowiedzialność i nastawienie na realizację zadań•Znajomość pakietu MS Office•Sprawność w zakresie wykonywania zadań, dobra organizacja czasu pracy•Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych•Czynne prawo jazdy kat. B
NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:•Ciekawą pracę w przyjaznym zespole•Umowę o pracę•Możliwość nawiązania długofalowej współpracy•Miłą atmosferę pracy•Możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej aktualne CV oraz klauzulę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MGcentral Justyna Gąsiorowska dla potrzeb procesów rekrutacyjnych do pracy, w tym na przekazanie danych do Partnerów MGcentral Justyna Gąsiorowska w celu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).” na adres e-mail.W tytule wiadomości prosimy podawać nr ref. oferty : SDSRU/01/2018

⭕ 538747537