1.00 zł Oferta Pracy - Specjalista Ds. BHP Kraków

HR Published date: 28-12-2017
  • Kraj: Poland
  • Region: Małopolskie
  • Miasto: Kraków

HSEC Sp. z o.o. (Kraków, Bieżanowska 8A) to firma outsourcingowa, która świadczy usługi w zakresie obsługi BHP oraz szkoleń przedsiębiorstw.
Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko SPECJALISTA ds. BHP.
Oferujemy:- pracę na podstawie umowy o pracę docelowo na czas nieokreślony- atrakcyjne warunki finansowe- samochód służbowy (z możliwością dojazdów do domu na terenie Krakowa)- współpracę z wieloma przedsiębiorstwami z różnych branż- rozwój poprzez szkolenia- pracę głównie w godzinach 8-16
Wymagania od Kandydata:- uprawnienia Specjalisty ds. BHP- mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie- mile widziany kurs inspektora ppoż oraz umiejętność szkolenia w zakresie pierwszej pomocy- prawo jazdy kat. B- umiejętności miękkie (praca w zespole, komunikatywność, otwartość na nowe doświadczenia)- minimum 1 rok doświadczenia- zaangażowanie w pracę
Zakres obowiązków:- bieżąca obsługa powierzonych klientów (firm)- prowadzenie szkoleń BHP- sporządzanie dokumentacji BHP (oceny ryzyka zawodowego, dokumentacji powypadkowej)- pozostałe obowiązki należące do Specjalisty ds. BHP.
CV proszę kierować poprzez portal .

⭕ 536896113