1.00 zł Konsultant Ds Rekrutacji Warszawa

HR Published date: 12-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Mazowieckie
  • Miasto: Warszawa

Jesteśmy butikową agencją która świadczy specjalistyczne usługi rekrutacyjne. Pracujemy głównie dla średnich i dużych firm z Polski i wybranych krajów Europy Środkowo-Wschodniej.
Zadania:Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla lub wsparcie w ich prowadzeniuPozyskiwanie Klientów i Kandydatów z wykorzystaniem różnych źródeł- tradycyjnych i bezpośrednich, w tym Direct i Executive SearchWstępna selekcja aplikacjiRedagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych, monitorowanie i uzupełnianie elektronicznej bazy kandydatówPrzygotowywanie raportów dotyczących profili kandydatów
Wymagania:Doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczeblaDoświadczenie w poszukiwaniu kandydatów metodami bezpośrednimi - Direct/Executive SearchWykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)Dobra znajomość języka angielskiegoNastawienie na realizację celu, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
Oferujemy:Możliwość realizacji ciekawych i ambitnych zadań oraz projektówWsparcie Research’erówPraca w zgranym ZespoleAtrakcyjne wynagrodzenie: podstawowe oraz bonusyUczestnictwo w konferencjach różnych branżMożliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacjiElastyczna forma i czas zatrudnienia
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy w tytule wpisując ‘Konsultant ds. Rekrutacji’. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”

⭕ 788754639