1.00 zł ASYSTENT Ds. Koordynacji Projektów Warszawa

HR Published date: 07-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Mazowieckie
  • Miasto: Warszawa

Czy wiesz, że RESOLUTIO, będąc częścią Grupy Pracuj, od 13 lat działa na rynku usług HR i specjalizuje się w tworzeniu systemów oceny i rozwoju kompetencji?
Czy wiesz, że tworzenie i wykorzystywanie innowacyjnych rozwiązań i narzędzi jest dla nas pasją?
Czy wiesz, że dostarczamy Klientom zwinne i skuteczne rozwiązania, często przekraczając ich oczekiwania?

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na www.resolutio.

Obecnie poszukujemy energicznej, dobrze zorganizowanej i dbającej o wysokie standardy pracy osoby, która zechce dołączyć do naszego zespołu jako:

ASYSTENT ds. koordynacji projektów

Co oferujemy?
-Pracę w firmie doradczej HR o ugruntowanej pozycji na rynku
- Możliwość poznania nowoczesnych metod oceny i rozwoju kompetencji
- Pracę przy ciekawych projektach realizowanych dla największych polskich i międzynarodowych
organizacji
- Zadania będące wyzwaniem w codziennej pracy
- Zwiększanie samodzielności i odpowiedzialności za wykonywane zadania
- Umowę o pracę lub umowę zlecenie w zależności od preferencji
- Atmosferę wsparcia, szacunku i otwartej komunikacji
- Dogodną komunikacyjnie lokalizację (stacja Metro Marymont)

Zakres zadań:
- Wsparcie organizacyjne w projektach oceny i rozwoju kompetencji
- Przygotowywanie i aktualizacja materiałów zgodnie ze standardami firmy – formatowanie i edytowanie tekstów, poligrafia, sprawdzanie poprawności danych
- Stały kontakt (osobisty i telefoniczny) z klientami oraz dostawcami
- Opracowywanie i analiza danych liczbowych, raportów, materiałów podsumowujących dla klientów
- Weryfikacja i aktualizacja baz danych

Czego oczekujemy?
- Bardzo dobrej znajomości MS Office (Excel, PowerPoint, Word)
- Bardzo dobrej organizacji pracy, dokładności
- Sprawnego komunikowania się w formie ustnej i pisemnej
- Zaangażowania i brania odpowiedzialności za efekty pracy
- Umiejętności pracy w zespole
- Pełnej dyspozycyjności i gotowości do odbywania podróży służbowych
- Otwartości na nowe wyzwania

Mile widziane:
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową
- Doświadczenie w tworzeniu szablonów i grafik
- Zainteresowanie nowymi technologiami
- Zainteresowanie obszarem HR

Jeśli spełniasz wszystkie powyższe wymagania, a także…
Wysoka jakość jest wizytówką Twojej pracy
Standardy etyczne to dla Ciebie nieodzowny wyznacznik profesjonalizmu
Masz poczucie humoru, lubisz ludzi i jesteś nastawiony na pracę w zespole
Dogadujesz się z drukarką, skanerem i bindownicą
Lubisz pracę z dokumentami i masz sokole oko
Obce są Ci bezproduktywne narzekanie i pesymizm, za to… nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych!

… APLIKUJ! Być może to właśnie na Ciebie czekamy?

APLIKACJE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA APLIKUJ@RESOLUTIO.PL

⭕ 575056416