1.00 zł Recepcjonista [zmiana Dzienna] Kazimierz - Hotel, Apartamenty. 2700zł Kraków

Hotelarstwo Published date: 11-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Małopolskie
  • Miasto: Kraków

Aparthotel poszukuje kandydata na stanowisko Recepcjonisty/tki.

Opis stanowiska:
• bezpośrednia obsługa Gości w stacjonarnej recepcji
• obsługa systemów rezerwacyjnych oraz channel managera YieldPlanet
• współpraca z działem housekeeping-u i konserwatorem
• sprzedaż usług hotelowych
• sporządzanie raportów

Oferujemy
• atrakcyjne wynagrodzenie 2000-2200 PLN netto
• dodatkowa prowizja za sprzedaż usług 500-1000 PLN
• premia uznaniowa
• praca wśród profesjonalistów w szybko rozwijającej się firmie - możliwość zdobycia cennego doświadczenia
• stabilne, całoroczne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

Oczekujemy
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
• inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
• umiejętności organizacyjne i samodzielność
• gotowość do pracy w systemie zmianowym (zmiany 8-godzinne 8:00-16:00, 12:00-20:00, 16:00-00:00)
• mile widziana znajomość portali rezerwacyjnych i systemu KWhotel

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem z dopiskiemi: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)

⭕ 604431659