1.00 zł RECEPCJONISTA Do Hostelu W CENTRUM Wrocławia !! Wrocław

Hotelarstwo Published date: 09-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Dolnośląskie
  • Miasto: Wrocław

Do naszego zespołu poszukujemy młodej, komunikatywnej i dyspozycyjnej osoby do pracy na recepcji.
System 3 zmianowy: 7:00 – 14:30, 14:30 – 22:00, 22:00 – 7:00Średnio: 3 – 4 zmian w tygodniuUmowa zlecenie (praca stała).
Zakres obowiązków:- obsługa Gości- wprowadzanie rezerwacji do systemu hotelowego- obsługa portali rezerwacyjnych- pobieranie płatności / preautoryzacje- korespondencja mailowa- informacja turystyczna- drobne prace porządkowe Wymaganie konieczne:- półroczne doświadczenie w pracy na recepcji / obsłudze klienta lub- biegła obsługa komputera, w tym pakietu MS Office- biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny, większość Gości to obcokrajowcy)- status studenta (warunek konieczny)- znajomość programów mailowych- znajomość portali społecznościowych- orientacja w atrakcjach turystycznych i kulturalnych Wrocławia- komunikatywność- łatwość nawiązywania kontaktów- umiejętność szybkiego uczenia się- dyspozycyjność- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny) lub gotowość do jej wyrobienia
Mile widziane:- znajomość programów recepcyjnych / hotelowych- komunikatywna znajomość drugiego języka obcego- wykształcenie lub doświadczenie związane z sektorem turystycznym- dyspozycyjność w godzinach przedpołudniowych i nocnych- status studenta studiów zaocznych
Osoby spełniające powyższe kryteria i zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych poprzez formularz .

⭕ 792886468