1.00 zł Konserwator/ Pracownik Techniczny Do Apartamentów! Kraków

Hotelarstwo Published date: 08-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Małopolskie
  • Miasto: Kraków

Poszukujemy osoby na stanowisko konserwatora/ pracownika technicznego do nowo otwartych apartamentów w Krakowie, w rejonie Dworca Głównego.
Opis stanowiska
* codzienna kontrola i dbałość o obiekt oraz wszystkie urządzenia
* nadzór nad sprawnym usuwaniem ewentualnych usterek i awarii,
* utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji,
* współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych,
* przygotowywanie raportów
* współpraca z personelem sprzątającym i recepcji
Wymagania:
* wykształcenie min. zawodowe- techniczne
* doświadczenie na podobnym stanowisku
* prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem
* umiejętności z zakresu prac elektrycznych / hydraulicznych
* samodzielność

Oferta
* stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
* możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
* praca według elastycznego grafika
Prosimy o przesłanie CV z załączoną klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

⭕ 724546825