1.00 zł Hotel *** W Centrum Krakowa Poszukuje Kandydatów Na Stanowisko Recepcjonisty/tki. Kraków

Hotelarstwo Published date: 09-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Małopolskie
  • Miasto: Kraków

Zakres obowiązków:
- wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości
- przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie gości
- naliczanie należności i wystawianie dokumentów sprzedaży
- dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości
- obsługa programu hotelowego

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym-
znajomość pakietu MS Office
- gotowość do pracy w systemie zmianowym ( zmiany dzienne i nocne)
- dobra organizacja pracy i samodzielność
- komunikatywność
- wysoka kultura osobista
- doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
- umowę o pracę
- stałe wynagrodzenie
- pracę w młodym zespole
- system dodatków premiowych

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz z dopiskiem Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.

⭕ 573992405