1.00 zł SALON NAIL CLINIC ZATRUDNI MANICURZYSTKI- OCHOTA Wilanów

Fryzjer / kosmetyczka Published date: 10-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Lubuskie
  • Miasto: Wilanów

Salon Nail Clinic na Ochocie poszukuje osób na stanowisko: manicurzystka, pedicurzystka.

Opis stanowiska:
- wykonywanie manicureu i pedicureu: klasyczny, hybrydowy, japoński
- dobra znajomość używanych produktów
- udzielanie porad z zakresu pielęgnacji dłoni/stóp
- miła i profesjonalna obsługa klienta
- dbanie o higienę pracy i porządek otoczenia

Wymagania:
- doświadczenie mile widziane
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętność pracy pod presją czasu
- wysoka kultura osobista
- zaangażowanie i punktualność
- język angielski na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia- doszkolenie pod okiem profesjonalistów
- pracę w młodym zespole
- pracę w nowoczesnym salonie na najlepszych urządzeniach i kosmetykach
- stałe zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy m_gronczewska@tlen

W CV prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).)

⭕ 732250024