1.00 zł Technik Dentystyczny - Specjalista Ds. Organizacji Szkoleń I Obsługi Centrum Edukacyjnego Piaseczno

Administracja biurowa Published date: 02-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Kujawsko-Pomorskie
  • Miasto: Piaseczno

Opis stanowiska: Rekrutacja telefoniczna oraz mailingowa osób potencjalnych na kursy, wykłady oraz prezentacje prowadzone przez firmę dla techników dentystycznych oraz lekarzy stomatologów.Wprowadzenie do systemu CRM adnotacji związanych z przekazanymi zaproszeniami na kursy, prezentacje oraz związanych z pytaniami klientów, przekazywanie informacji do odpowiednich opiekunów handlowych klienta, według podziału w systemie CRM.Dbałość o aktualne dane związane z kursami na stronie internetowej, FB oraz w innych aplikacjach,Przygotowanie teczek z materiałami na kurs, sali jadalnej, ogólna wizualizacja firmy w dniu kursu, stół, poczęstunek oraz zdjęcia z kursu.Wydruk dyplomów uczestników kursów w dniu kursu.Zebranie ankiet od uczestników kursów i wprowadzenie ich do CRM z dokładnym opisem, w przypadku pytań, oczekiwań klientów, przekazywanie informacji do odpowiednich opiekunów handlowych klienta, według podziału w systemie CRM.Przygotowywanie wraz z Działem Handlowym i Magazynem produktów i asortymentu i ulotek niezbędnego na wystawy i prezentacje. Wymagania: Wykształcenie minimum średnie jako technik dentystyczny (warunek konieczny)Doświadczenie na stanowisku administracyjno-biurowym (dodatkowy atut)Bardzo dobra obsługa systemu operacyjnego Windows, EXCELL, MS Word, MS Power Point, Photoshop (dodatkowy atut)Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientamiZnajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny)Znajomość CRM (dodatkowy atut)Doświadczenie w pracy w call center (dodatkowy atut)Znajomość branży medycznej (dodatkowy atut) Oferujemy: Zatrudnienie na umowę o pracęAtrakcyjny system wynagradzania, podstawa + premia uzależniona od wyników pracy,Stałe miejsce pracy, narzędzie niezbędne do wykonywania zadań: komputer, telefon komórkowySzkolenia branżowe Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e’mail: anna@holtrade

⭕ 888781980