1.00 zł Specjalista Ds. Weryfikacji Dokumentów Warszawa

Administracja biurowa Published date: 13-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Mazowieckie
  • Miasto: Warszawa

Działamy w obszarze finansów i obecnie poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds. Weryfikacji dokumentów do nowo-tworzonego Departamentu w Warszawie.
Liczba wakatów: 12Miejsce pracy: Warszawa, Śródmieście (okolice Metro Ratusz Arsenał)
Zakres obowiązków:
- weryfikacja formalno-prawna dokumentacji finansowej- odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentacji- analiza wiarygodności i ocena zdolności kredytowej podmiotu- podejmowanie decyzji kredytowych
Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia wyższego (mile studia na kierunkach: ekonomia, finanse i rachunkowość, bankowość i pokrewne)- komunikatywna znajomość jeżyka angielskiego- doświadczenie w obszarze finansów (mile widziane)- dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word)
Zapewniamy:
- dofinansowanie karty Multisport i ubezpieczenia zdrowotnego- realne możliwości rozwoju w strukturach firmy- atrakcyjne wynagrodzenie oraz podwyżkę po okresie próbnym (3 miesięcznym)- bezpłatne konwersacje z języka angielskiego- liczne szkolenia ( w obszarze finansów i ochrony danych osobowych)
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, które zostaną przesłane.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

⭕ 516590862