1.00 zł Specjalista Ds. Ofertowania I Obsługi Biura Kraków

Administracja biurowa Published date: 18-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Małopolskie
  • Miasto: Kraków

Grupa Why Not TRAVEL specjalizująca się w kompleksowej obsłudze wyjazdów służbowych (bilety lotnicze, hotele, wynajem samochodów, bilety kolejowe, autokarowe, pośrednictwo wizowe) poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. ofertowania i obsługi klienta.

Opis stanowiska: Przygotowywanie ofert zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych; Kontakt z klientem w sprawie realizowanych zamówień; Współpraca z oddziałami firmy; Nadzór nad dokumentacją; Bieżące wsparcie kierownika działu;
 Sporządzanie wymaganych pism i dokumentów, zgodnie z przyjętym obiegiem dokumentacji; Prowadzenie dokumentacji związanej z postępowaniem; Bieżąca obsługa administracyjna biura. Oczekujemy:
 Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: finanse, prawo, administracja); Dobrej znajomości pakietu MS Office;
 Dobrej organizacji pracy;
 Odpowiedzialności i sumienność. Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie będącej liderem na rynku turystycznym,Ciekawą i kreatywną pracę w miłej atmosferze, w młodym zespole. Miejsce pracy: · Kraków, ul. Malborska 56 CV proszę przesyłać na adres: kariera@whynottravel z dopiskiem Specjalista ds. ofertowania i obsługi biura
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

⭕ 886752457