1.00 zł Specjalista Ds. Obsługi Klienta Andrychów

Administracja biurowa Published date: 13-02-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Małopolskie
  • Miasto: Andrychów

Borcash firma z branży wymiany walut zatrudni:

SPECJALISTĘ DS. OBSŁUGI KLIENTA

Miejsce pracy: Andrychów

Zakres obowiązków:

- Telefoniczne wsparcie działu sprzedaży
- Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
- Udzielanie wsparcia klientom w języku polskim i angielskim
- Diagnozowanie problemów i udzielanie pomocy klientom
Wymagamy:

- Umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów z klientami
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- Doświadczenie w środowisku help desk lub call center będzie dużym atutem
Oferujemy:

-Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
- Szkolenia produktowe oraz z zakresu sprzedaży
- Możliwość awansu dla najlepszych pracowników
- Atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
- Praca stacjonarna w biurze

Jesteś uśmiechnięty? Masz dobre umiejętności negocjacyjne? Jesteś nastawiony na sukces? Ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)”

⭕ 738247776