1.00 zł Specjalista Ds Obsługi Klienta Warszawa Warszawa

Administracja biurowa Published date: 19-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Mazowieckie
  • Miasto: Warszawa

Firma działająca w sektorze usługowym poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta - praca w sekretariacie szkoły

Zakres obowiązków:

- prace administracyjne w sekretariacie (kompletowanie dokumentacji, obsługa systemu, obsługa pism i korespondencji)

- obsługa klientów (telefoniczna, mailowa, bezpośrednia)
- przedstawianie oferty szkoły

Wymagania:

- doświadczenie w obsłudze klienta

- umiejętność obsługi komputera

- pozytywne nastawienie

- komunikatywność

Oferujemy:

- pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku

- przyjazną atmosferę

- pracę w młodym zespole

- możliwości rozwoju i awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.Prosimy o załączenie klauzuli następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz 883).

⭕ 886897976