1.00 zł Specjalista Ds. Obsługi Aukcji Allegro - Art. Dziecięce Piaseczno

Administracja biurowa Published date: 10-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Kujawsko-Pomorskie
  • Miasto: Piaseczno

Do naszej firmy będącej wyłącznym dystrybutorem na Polskę wielu marek z asortymentem dla dzieci poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Aukcji Allegro

Obowiązki:
- wystawianie produktów na aukcji Allegro – robienie zdjęć oraz tworzenie opisów produktów
- pakowanie i wysyłka produktów do klientów
- utrzymywanie porządku na magazynie z produktami wystawionymi na aukcji
- przygotowywanie raportów dotyczących aukcji

Wymagania:
- status studenta,
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera i aukcji Allegro,
- zaangażowanie i sumienność

Oferujemy pracę na cały lub pół etatu (możliwość pogodzenia pracy ze studiami) w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku, nowoczesne narzędzia pracy oraz miłą atmosferę.

Miejsce pracy: Piaseczno. Praca od poniedziałku do piątku, bez weekendów.

⭕ 663017676