1.00 zł Specjalista Ds. Administracji Kraków

Administracja biurowa Published date: 19-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Małopolskie
  • Miasto: Kraków

PassionHR - agencja doradztwa personalnego, w imieniu swojego klienta, firmy FEV- znanej na świecie grupy firm badawczo-rozwojowych dostarczających rozwiązania dla branży motoryzacyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. administracji
Zakres obowiązków:- dbanie o sprawne funkcjonowanie biura,- organizowanie wyjazdów służbowych, spotkań i konferencji,- obsługa centrali telefonicznej,- współpraca z działem HR, biurem księgowym oraz wszystkimi działami firmy,- dbanie o prawidłowy przepływ korespondencji,- zaopatrzenie biura w materiały biurowe i urządzenia,- przechowywanie i archiwizowanie dokumentów,- sporządzanie rozliczeń i raportów.Oczekiwania:- znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 w mowie i piśmie,- wykształcenie min. średnie, mile widziane kierunkowe,- min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,- praktyczna znajomość pakietu MS Office,- znajomość procedur dostępu do dokumentów i informacji w przedsiębiorstwie,- wysoka kultura osobista oraz zdolności komunikacyjne.Oferujemy:- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie,- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,- atrakcyjne wynagrodzenie,- elastyczne godziny pracy,- biuro zlokalizowane w pobliżu portu lotniczego Kraków-Balice,- atrakcyjne benefity m.in. karta MultiSport, nauka języków obcych.
Zapraszamy do aplikowania wysyłając CV na naszego maila: rekrutacja@passionhr

⭕ 886392729