1.00 zł Pracownik Ochrony Z Orzeczeniem O Niepełnosprawności Bydgoszcz Bydgoszcz

Administracja biurowa Published date: 14-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Kujawsko-Pomorskie
  • Miasto: Bydgoszcz

Jesteśmy Firmą działającą na rynku od ponad 20 lat. Zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu fizycznej i technicznej ochrony osób i mienia, świadczeniem usług porządkowych i utrzymania czystości oraz outsourcingiem personalnym. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko pracownika administracyjno-biurowego.
Zakres obowiązków: obsługa sekretariat; telefoniczna i mailowa obsługa klientów; organizacja procesów rekrutacji; dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji w Firmie; przygotowywanie zestawień i raportów; archiwizacja dokumentów zgodnie z przyjętymi standardami; wykonywanie innych prac biurowych zleconych przez przełożonego;
Wymagania:

znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel); umiejętność obsługi urządzeń biurowych; sumienność i odpowiedzialność; dobra organizacja pracy własnej; otwartość i komunikatywność; orzeczenie o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności; Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ; pracę tylko w dni robocze (poniedziałek-piątek); możliwość zdobycia cennego doświadczenia; pracę w dynamicznym środowisku;
Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszamy do składnia aplikacji poprzez formularz:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

⭕ 782701312