1.00 zł Praca Recepcjonistka/ta Warszawa

Administracja biurowa Published date: 18-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Mazowieckie
  • Miasto: Warszawa

Dynamicznie rozwijająca się firma, będąca liderem w swojej branży, chcąc poszerzyć swoją działalność i dynamicznie zdobywać nowe rynki, prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:
Recepcjonistka/ta , miejsce pracy Warszawa, Ursus.

Obowiązki na stanowisku:
- Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej- Wprowadzanie do systemu faktur kosztowych
- Obsługa korespondencji mailowej- Obsługa gości Firmy oraz organizacja spotkań- Bieżąca współpraca z innymi działami firmy- Nadzór nad zaopatrzeniem w artykuły niezbędne dla funkcjonowania biura - Dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie lub wyższe
- Znajomość obsługi komputera oraz programów Microsoft Office (Excel, Outlook, Word)
- Wysokie umiejętności interpersonalne
- Dobra dykcja oraz umiejętności pracy z Klientem
- Komunikatywność
- Samodzielność, kreatywność i zaangażowanie
- Doskonała organizacja pracy własnej

Oferujemy:
- Umowę o pracę na pełen etat
- Stabilne warunki zatrudnienia
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole nastawionym na osiągnięcia i rozwój
- Możliwość rozwijania swoich umiejętności

Osoby spełniające nasze kryteria oraz zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie CV najlepiej ze zdjęciem z dopiskiem: CV – Recepcjonistka/ta
Proszę pamiętać, o umieszczeniu klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

⭕ 721612604