1.00 zł Asystentka Do Działu Sprzedaży I Najmu Naczep Łódź

Administracja biurowa Published date: 19-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Wielkopolskie
  • Miasto: Łódź

Firma Handlowo-Usługowa z siedzibą w Łodzi, zajmująca się dystrybucją oraz serwisem przyczep i naczep ciężarowych, poszukuje pracownika do działu sprzedaży i najmu naczep.

Opis stanowiska:

- wparcie działań handlowych – obsługa klienta, ofertowanie, realizacja zamówień,
- telefoniczny i bezpośredni kontakt z klientami w sprawie zamówień,
- obsługa zamówień i udzielanie informacji o produktach firmy,
- wprowadzanie danych do programu komputerowego,
- prowadzenie spraw administracyjnych działu handlowego, przeprowadzanie analiz na potrzeby działu i przygotowywanie raportów i zestawień.

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie lub wyższe,
- j. angielski komunikatywny,
- prawo jazdy kat. B,
- gotowość do podróży służbowych (kraj i zagranica),
- gotowość do nauki i zdobywania doświadczenia,
- umiejętność obsługi pakietu Office,
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
- dokładność i zaangażowanie w wykonywane zadania.

Mile widziane:
- znajomość systemu Insert GT,
- umiejętności handlowe,
- znajomość procesów administracji biznesowej,
- doświadczenie w handlu,
- znajomość budowy - mechanika pojazdów drogowych,
- j. niemiecki/ j. rosyjski,
- umiejętność prowadzenia negocjacji z klientami,
-orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- szkolenia branżowe,
- ciekawą pracę w ambitnym zespole,
- nowoczesne metody i narzędzia pracy,
- motywacyjny system wynagrodzenia.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

⭕ 577481003