1.00 zł Asystent Dyrektora/Zarządu Wrocław

Administracja biurowa Published date: 12-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Dolnośląskie
  • Miasto: Wrocław

zakres obowiązków:wsparcie Dyrektora / Członka Zarząduprzyjmowanie, ewidencja i dystrybucja korespondencji przychodzącej i wychodzącejobsługę kalendarza — wykonywanie obowiązków biurowych w/g harmonogramu dbanie o prawidłowy obieg dokumentówprowadzenie notatek ze spotkań wewnętrznych przygotowywanie konspektów tłumaczeń na język angielski/polski/niemiecki przygotowywanie raportów i zestawieńwsparcie działu w bieżących zadaniach i projektachwspółpraca z zewnętrznymi dostawcami usług (np. firmy kurierskie)ścisła współpraca z innymi działami, podwykonawcami i kontrahentami
wymagania:doświadczenie na podobnym stanowiskudobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)znajomość języka niemieckiego (B1) — mile widzianaumiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowychodpowiedzialność i dokładnośćdobra organizacja pracy własnejprawo jazdy
oferujemy:zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

⭕ 698174381