1.00 zł Agencja Nieruchomości Szuka Osoby Do Zarządzania Biurem Kraków

Administracja biurowa Published date: 11-01-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Małopolskie
  • Miasto: Kraków

Poszukujemy osoby do zorganizowania pracy pośrednictwa nieruchomości. Wymogiem jest posiadanie wcześniejszego doświadczenia w zakresie pracy w pośrednictwie, bez względu na posiadany wiek. Mozliwe podstawowe wynagrodzenie w zaleznosci od doswiadczenia

Obowiązki osoby na tym stanowisku:
- organizowanie pozyskiwania ofert z rynku
- pozyskiwanie współpracownikow/agentów na terenie Krakowa
- ewentualna organizacja pracy agentów (do ustalenia)
- przygotowywanie planów reklamowych dla posiadanych ofert nieruchomości w portalach ogłoszeniowych

Posiadane cechy:
- jesteś osobą otwartą,
- cenisz w pracy niezależność czasową,
- niekoniecznie lubisz przesiadywać w biurze,
- lubisz kontakt z ludźmi,
- potrafisz szybko ocenić ile oferta jest warta i dla jakiego klienta może być odpowiednia,
- język angielski w stopniu komunikatywnym,
- masz rozeznanie gdzie najlepiej ogłosić ofertę
- sądzisz, że wynagrodzenie powinno zależeć od energii i zaangażowania wkładanych w pracę,

Wynagrodzenie w dwóch wariantach:
- częściowo umowa o pracę, częściowo prowizja od wynajętych nieruchomości
- lub tylko prowizyjne

Jeśli jest Pani/Pan zainteresowana/y warunkami współpracy, prześlij do nas swoje CV na adres email

UWAGA!!! pod uwagę będą brane tylko te osoby które posiadają doświadczenie w pracy pośrednictwa nieruchomości

Do wysyłanej aplikacji (C.V. i List motywacyjny) prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji; (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r. Dz. U. 133, poz. 883 z póź. zm.).

⭕ 728794568