1.00 zł Labyrinth: Ścieżki Przenaczenia 3 Ed & Wyspa Smoków (Granna) & Granna 25 Zielona Góra

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Pozostała edukacja Published date: 20-02-2018
  • Kraj: Poland
  • Region: Lubuskie
  • Miasto: Zielona Góra

✔️Labyrinth: Path of Destiny 3 ed. – 90 zł.
Gra zagrana 4 razy. Kupiona pod wpływem zachwytu karcianką „z serii”. Stan bdb. O czym muszę poinformować to to, że:
1. Pionek golema ma lekkie otarcie w miejscu, gdzie wciska się go w podstawkę (moim zdaniem po kilku partiach każdy grany pionek tak będzie miał).
2. 3 ed. Była wypuszczona z błędem w numeracji kart, ale karty są „naprawione” za pomocą otrzymanych od wydawcy naklejek korygujących. Nie są one praktycznie widoczne. Uważam to za bonus, w stosunku do zakupu nowej.
3. Wszystko posegregowane w woreczkach strunowych. Polskie wersje kart w koszulkach.
Cena regularna 124,95 zł. ✔️Wyspa smoków (Granna) – 34 zł
Nówka w folii. Wygrana w konkursie (dzieci w rodzinie brak). Ponoć świetna gra coop przy której dobrze się bawią i dorośli, i maluchy nawet 5-letnie. Na zdjęciach tył pudełka, gdzie pokazane są i wypisane elementy znajdujące się w środku. Najniższa cena jaką widziałam w sklepach - 44, 90. ✔️Granna 25 – 17 zł
Promocyjna, unikatowa karcianka od Granny z okazji 25 urodzin. Niedostępna nigdzie i nigdy nie była poza jedną promocją. Rozfoliowana z ciekawości co to w ogóle jest, bo brak info na pudełku. Pudełko na wierzchu, ma drobną wadę po oderwaniu naklejki i jej fragment (nie pytajcie, taką dostałam pomimo folii na niej, patrz. zdjęcie). Opis gry niżej, jeżeli ktoś jest ciekawy co to *. Do ceny należy dodać koszt wysyłki kurierem 13 zł, nie wysyłam inaczej.
Przy zakupie całej paki 3 gier wysyłka gratis. - Możliwość odbioru osobistego w Zielonej Górze.

Mogę się wymienić na coś ciekawego, ale zdecydowanie „dla dorosłych” i zdecydowanie nie imprezowe, tylko z jakimś klimatem . Głównie z możliwością ciekawego grania na 2 osoby.
Preferuje Ameri, ale w kręgu moich zainteresowań znajdują się też: Karciane Podziemia, SmallWorld, Alchemicy, Munchkiny, oraz gry z kotami!!! Koty zawsze ftw!!!!

⭕ 606794519




Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Komentarze

    Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)